HAKKIMIZDA

Sektörünün öncü kuruluşu DESEN KAPI ALÜMNİYUM A.Ş. Alüminyum Giydirme Cephe Kompozit Alüminyum Levha kaplama Sistemleri, Apartman Giriş Kapıları, Özel Üretim Kapılar Serisi, Alüminyum ve PVC Isı Yalıtımlı Ve Yalıtımsız Alüminyum Doğrama Serisi Sistemleri, Otamatik Kepenk Fotosel Radarlı Kayar Giriş kapılar, Kış Bahçesi, Cam balkon, Cam Markiz, Işıklık Sistemleri, Akıllı çipli Kilit Kartlı Kilit Şifreli kilit ve Posta kutuları olarak marka yolculuğuna, 1994 yılında, Ankara’da adım attık. Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimizle çok kısa sürede 81 ile yayıldık. Bugün hem ülkemizde hem de Dünya’nın bir çok ülkesine hayallerindeki tasarımı hızlı ve kaliteli şekilde ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.. Yetkin teknik ekibimiz, son teknoloji makine ve ekipmanlarımızla; Mimari Cephe Giydirme Sistemlerinde, Alüminyum ve PVC sektöründe yapılması gereken tüm uygulamaları mimarlar ve nihai tüketiciler için başarıyla gerçekleştiriyoruz.
Vizyon: İleri teknolojik çözümler, inovasyon tutkumuz ve sürdürülebilir ürünlerimizle daha iyi bir dünya yaratarak, küresel boyutta sektörün lideri olmayı hedefliyor çalışmalarımız kalite ve güven zamanında teslim hizmet anlayışı çerçevesinde hızla ilerlemekte yiz.
Misyon: Doğaya zarar vermeden üreterek, çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunarak, toplumun değerlerine bağlı kalarak, yenilik ve yaratıcılık ilkeleriyle küresel alanda sektöre yön vermek en büyük misyonumuzdur. Kalitemizden ödün vermeden, dürüst, saygın ve sürdürülebilir bir iş ahlakı ve anlayışıyla çalışıyoruz. Saygılarımızla…

Vizyonumuz

DesenKapı Alüminyum, ülkemizde üretim ve montaj zinciri çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı yüksek teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Misyonumuz

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı üretim ve montaj hizmetler sunmak.

DESENKAPI ALÜMİNYUM İNŞAAT SAN. VE TİC. AŞ. Altınpark Mahallesi Açıktan Caddesi No:41/A Altındağ/ANKARA Tel: 0312 350 64 57 Fax: 0312 350 64 97

Altınpark Mahallesi Açıktan Caddesi No:41/A Altındağ/ANKARA

0533 123 32 10
0533 123 32 11
0312 350 64 57

desenkapi@gmail.com